0660095949 +viber/telegram
0
0660095949 +viber/telegram

5 трендів в манікюрі сезону осінь-зима 2017

22 сентября 2017 г. 12:12

Головні тенденції в дизайні і відтінках, які будуть актуальні цієї осені

Доглянуті жіночі руки - тренд поза часом. Змінюється лише колір і технічний супровід. Про те, які тренди в манікюрі будуть особливо популярні цієї осені:

​ФОРМА
Говорячи про форму, сьогодні немає якихось певних фаворитів. Як і раніше не здає своїх позицій мигдалевидна форма, а також вічна класика - м'який квадрат. При виборі в першу чергу важливо орієнтуватися на структуру кистей і пальців, а також на довжину нігтів. Наприклад, на довгих нігтях дуже красиво виглядатиме мигдалевидна форма, а на коротких - чіткий квадрат або стилети. Для середньої довжини відмінно підійдуть овал і м'який квадрат.

ТЕХНІКА
Обрізний або європейський, апаратний або зубчастий - вибір техніки виконання манікюру багато в чому залежить від стану та індивідуальних особливостей будови нігтів. Так, для догляду за чутливою кутикулою справжнім порятунком став австралійський, або зубчастий, манікюр.

ВІДТІНКИ
Цієї осені, як і раніше буде актуальна яскрава кольорова гамма: від фуксії і коралового до бірюзового і темно-зеленого. Не варто забувати і про популярні цього літа: білому кольорі і ніжною пудровий палітрі з усіма варіаціями на тему вершкового морозива. Для особливих випадків відмінно підійде червоний і чорний відтінки - розкішно і неймовірно стильно одночасно.

ДИЗАЙН
Багато хто знаходить монотонні відтінки лаків для нігтів нудними і не готові обмежуватися одним лише кольором. Так як зараз можна використовувати весь градієнт палітри кольорів, то і дизайни виходять яскравими, хоча і не дуже мудрими. Більш цікава графіка у вигляді кольорових смуг або клітини на нігтях. Можна розставити яскраві акценти за допомогою контрастного лаку у вигляді точки або півмісяця в зоні кутикули. Все це легко у виконанні, але при цьому виглядає витончено і лаконічно. Як і раніше актуальний чорно-білий дизайн на прозорому лаку Negative Spaсe, а також яскраві неонові або темні тони на контрасті з натуральної бежевою палітрою.

HOT OR NOT
Уникайте великої кількості страз в поєднанні з класичною палітрою кольорів. Те ж саме стосується і блисківок. Припустимо виділити один ніготь за допомогою лаку з глітером, але не більше. Крім того, розсипом блисківок можна акцентувати нижню нігтьову лунку або пройтися по верху нігтя, на манер французького манікюру. Це буде виглядати небанально, але при цьому стильно.
0,00 грн.