0660095949 +viber/telegram
0
0660095949 +viber/telegram

​Модне фарбування цієї весни: жеодове волосся

18 апреля 2018 г. 15:02
Тренд «райдужного» волосся завойовує комерційний ринок модної індустрії і серця дівчат по всьому світу. Якби ще кілька років тому нам вдалося зустріти посеред вулиці людину з кольоровими пасмами в хвості, ми сприйняли б це як зухвале і сміливе рішення, в той час як сьогодні різнокольоровими волоссям вже нікого не здивуєш. Зараз на зміну теплим відтінкам веселки в пасмах приходить тенденція «жеодового» фарбування.

Жеод - напівдорогоцінне каміння вулканічної породи. У природі він зустрічається переважно в фіолетових відтінках, тому сенс жеодового фарбування полягає в фарбуванні пасом лише в холодні кольори з переливами від ніжних, світло-блакитних тонів, до яскравих фіолетового і синього.

Причому обов'язкова умова - коріння повинно залишатися природного кольору. Ідея належить власниці салону Ramirez Tran в Лос-Анжелесі Черінь Чой. Для того, щоб створювати плавні переливи з одного кольору в інший, вона руками змішує фарби, намагаючись дотримати необхідний баланс і не переборщити з кольором, щоб в кінцевому підсумку кольорова гамма зачісок клієнток нагадувала забарвлення мінералу, що і послужив джерелом натхнення.

Останнім часом Instagram особливо рясніє фотографіями користувачів з «жеодовим» волоссям. Надихаючись образами Мальвіни, фей з диснеївських мультфільмів або персонажів аніме, сміливі дівчата приміряють імідж улюблених героїнь на себе. Із зірок до шанувальників «жеодового» фарбування вже приєдналися Хіларі Дафф, Кеті Пері, Келлі Осборн і Демі Ловато.
0,00 грн.