0660095949 +viber/telegram
0
0660095949 +viber/telegram

​ТОП-7 тенденцій макіяжу сезону Осінь 2017

19 сентября 2017 г. 12:31

У цьому сезоні нас чекає багато цікавих трендів. Вони точно припадуть тобі до душі, тому швидше ознайомлюйся і починай застосовувати в життя вже сьогодні.

Отже, ось які тренди макіяжі точно зкрасять твої сірі осінні будні.

Двоколірний макіяж губ
Забудь про нанесення продуктів для губ спеціальними аплікаторами або кистями - використовуй тільки пальці. Це дозволяє наблизитися до максимально натурального ефекту і фінішу. І експериментуй - як з відтінками, так і з текстурами.

Пухнасті вії
Провідні Будинки мод пропонують зробити вії головним акцентом в своєму образі. Вітаються непристойно довгі та об'ємні вії, як у вечірньому макіяжі, - тобі за них не повинно бути соромно. Особливо актуально підкреслювати нижні вії, тому не стримуй себе і наноси стільки туші, скільки вважатимеш за потрібне.

Коричнева помада
Тренд 90-х почав "виходити з тіні" ще влітку. Все більше зірок з'являлися на червоних доріжках з напівпрозорими помадами або блисками коричневих тонів. У цьому сезоні він знайде колишню славу. Тому придбай продукт для губ такого відтінку.

Двоколірні повіки
Проявити себе цієї осені допоможе тренд на використання контрастних кольорів в макіяжі очей. Це можуть бути як яскраві акценти, так і більш стримані. Використовувати для цих цілей тіні або лайнер для повік - вирішувати тобі. Головне - щоб було цікаво і незвично.

Металік
Металеві смоки-айс були фаворитами візажистів на тижнях моди. Що вже говорити, якщо практично всі косметичні бренди в осінньо-зимових колекціях представили хоча б один продукт з металевим блиском. Поєднуй один або два тони тіней металік і створюй найрізноманітніші варіанти смокі - від денного до вечірнього варіанту.

Тіні кольору заходу
Мідний просто зобов'язаний оселитися в твоїй косметичці в цьому сезоні. Вибирай всі коричнево-бронзові тони в сатиновому і шіммерному виконанні.

Буйство рожевого
Самий "дівчачий" тренд, який сподобається практично всім. Супер дует цього сезону - помада + тіні рожевих тонів. З помадою все зрозуміло, а ось тіні потрібно вибирати акуратно і обов'язково тестувати на своїй шкірі. Рожеві відтінки іноді можуть створювати хворобливий ефект. Щоб не помилитися, вибирай сяючі текстури.
0,00 грн.