0660095949 +viber/telegram
0
0660095949 +viber/telegram

​Як вибрати безпечні та ефективні сонцезахисні окуляри

18 апреля 2018 г. 14:50
Деякі думають, що сонцезахисні окуляри - всього лише стильний аксесуар, незамінний в теплу пору року. Справжні сонцезахисні окуляри потрібні, перш за все, не для краси - вони в повній мірі виправдовують свою назву і захищають очі від патологічних змін в результаті впливу яскравих сонячних променів.

Для наших очей дуже шкідливо ультрафіолетове випромінювання. Деяку небезпеку становить собою і інфрачервоне, але більша його частина поглинається атмосферою. Так ось в природі людини закладено природний механізм захисту - здатність зіниці міняти свої розміри. Перебуваючи на інтенсивному світлі, людина інстинктивно мружиться, а його зіницю звужується, забезпечуючи тим самим захист. Але постійна звичка супити лоб може привести до передчасних зморшок, природна зміна розміру зіниць теж не дає повноцінного захисту від шкідливого впливу променів. Потрібні хороші сонцезахисні окуляри, які стануть бар'єром на шляху випромінювання і допоможуть запобігти дегенеративні зміні очей.

Враховуйте погодні умови, при яких будете їх носити. Є кілька категорій світлопропускання лінз, наприклад, нульова пропускає 80% світла (це більше модний аксесуар), а четверта - лише 10% (підходять для поїздок на море і відпочинку на снігу);
для водіння - тільки поляризовані лінзи, що рятують від відблисків;
звертайте увагу на маркування - на лінзах повинні бути символи UVA і UVB, це означає, що окуляри захищають від ультрафіолету та інфрачервоного випромінювання. Іноді на етикетці можна побачити тільки UV і цифру, це означає, що оптика захищає очі від усіх променів, що мають довжину до зазначеної цифри (часто це UV 400).
 
0,00 грн.