0660095949 +viber/telegram
0
0660095949 +viber/telegram

​Як вибрати сонячні окуляри, які надійно захистять очі від ультрафіолету

3 сентября 2017 г. 17:57
Сонцезахисні окуляри - це не тільки аксесуар, що дозволяє круто виглядати і не жмуритися на яскравому сонці. Це ще й засіб захисту від ультрафіолетових променів, які можуть не кращим чином позначитися на здоров'ї очей.

Згідно з дослідженнями, інтенсивне ультрафіолетове випромінювання сонця сприяє розвитку катаракти, яка в свою чергу є головною причиною сліпоти. Навіть одноразовий сильний вплив ультрафіолету на очі може викликати фотокератит - сильне запалення рогівки. Найбільшому ризику піддаються діти та люди зі світлими очима.
 

Про що слід пам'ятати при виборі окулярів


Уникнути неприємних наслідків перебування на сонці допоможуть хороші сонячні окуляри. Ось на що слід звернути увагу при виборі цього обов'язкового річного аксесуара.
 

100% захисту від ультрафіолетуПодібна маркування або відмітка UV 400 на окулярах - це найважливіше, на що варто дивитися при купівлі окулярів.

Чим більше тим краще

Вибирайте великі окуляри, що закривають очі не тільки спереду, але і з боків

Темніше - не означає надійніше

Непроникні чорні лінзи не обов'язково мають гарні захисні властивості

Колір стекол не має значення

Неважливо, чи виберете ви окуляри з жовтими, блакитними або сірими лінзами - на пропускну здатність ультрафіолетових променів це ніяк не впливає. Однак деякі кольорові стекла збільшують контрастність зору, що вельми зручно, наприклад, під час спортивних ігор на відкритому повітрі.

Поляризовані стекла захищають від відблисків, але не від ультрафіолету

Лінзи з поляризацією прибирають відблиски від поверхонь, що відбиваються, наприклад від води. Це зручно під час водіння або відпочинку на пляжі, але до захисту очей від УФ-випромінювання поляризація не має ніякого відношення.

Ціна не головне

Хороші окуляри зі 100-відсотковою захистом від ультрафіолету бувають як дорогими, так і вельми дешевими

Вибираючи окуляри, звертайте увагу на ці характеристики, і у вас будуть не тільки хороші окуляри, але і здорові очі.
0,00 грн.